Servere Yeni Gelmesi Gereken Etkinlik ve İtemler

'Server Hakkında Öneri / İstek Bölümü' forumunda DariusGavrinovic tarafından 16 Haziran 2020 tarihinde açılan konu

 1. DariusGavrinovic

  DariusGavrinovic New Member Oyuncu

  Öncelikle merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 senedir aralıklarla oynadığım servere tamami ile geri dönmüş bulunmaktayım düzenli olarak bir kaç haftadır oynadığım 2018 de başladığım bu serverda artık bazı etkinlik ve itemlerin gelmesini gerektiğini düşünüyorum. Hem farklılık hem de eğlenceli olması açısından bence yapılabilir isteklerimi aşağıya sıraladım.

  **Mageler için Lycaon, Lobo, Lupus Staff gelebilir. +8 den +9'a Schozinde 6 reb kağıdı 4 karivdis 1 Platinum Bar ile %20 şans ile denenir. (serverdan Scroll,Karivdis,GB stoğu azalır farklılık olur). Ayrıyetten full int mageler için kıyafetlere int bonus gelebilir.


  **Warriorlar için Scorpion Scythe ve Syphioric gelebilir (Upgradesi aynı Mage Staffları yazdıgım gibi olabilir). Warriorun şu sıralar bir tık altta kaldığını düşünüyorum şahsen.

  **Servera USKO'da olan ((UTC Takıları,Jamadar Takıları Ve Felankor hariç)) bütün unique takılar gelebilir. Farklılık olsun çeşit olsun hem koleksiyon olur serverdan bi nebze Takı Upgrade Scroll kağıdı azaltılır hem stok eritilir.

  ** FT etkinliği gelebilir yukarıda yazdığım takılar bu FT 'de kazanılan Yeşil ve Kırmızı kutudan çıkabilir amaç sıradanlıktan çıkmak yani :)

  ** Lunar War gelebilir arada Luferson/El Morad Castle basalım eğlencesine sırf fena olmaz.

  ** Monster Summon Staff gelebilir düşük oranlarla takı atar hem serverdaki KC stoğu azalır.

  ** Priestler için INT bonuslu kıyafetler gelebilir. INT atacker priest sınıfı oluşturulabilir.

  ** Okçular için Gemlere Iron Crossbow ve Scorpion Bow konulabilir hem atakları düşük bu okların hem de bir nebze KC ile satılan oklara alternatif ufak damageli oklar fena olmaz.


  Benim düşüncelerim bunlar arkadaşlar isteyen katılır isteyen katılmaz yorumlara açığım sizin de eklemek istedikleriniz varsa lütfen çekinmeyin altta yorum yapın :)
   
 2. BauGLiR

  BauGLiR New Member Oyuncu

  UPPPP

  Mesela lunar war haftanın belirli saatlerinde olabilir
   

Bu Sayfayı Paylaş