Yere vurma skilleri hakkında.

'Genel Sohbet' forumunda vooolkaaan tarafından 7 Nisan 2021 tarihinde açılan konu

 1. vooolkaaan

  vooolkaaan New Member Oyuncu

  Yani bu skiller mele için iyi olmuş ama yani oyundaki rekabet sıfıra indi. mele tek atıyor, magede tek atıyor. mage nova bekliyor, mele yere vurma bekliyor. ilk vuran kazanır sistemi saçma. Bu sw de csw artık çöp olmuş herkes ilk vuran olma peşinde. mele 45 e düşüyor. Hatta mele priye bile ihtiyaç duymuyor. Kanaatimce server ölüyor. şimdi mele arkadaşlar gelip magelerde tek atıyordu eskiden oynanmıyordu diyecek. ben bu sw de bildim bileli hem mage hem mele oynarım elin kolun varsa yere vurmasız veya mage damage arttırımsız oynanır. yere vurma ile aynı oyuncu sadece mele olmuş ama serverdan büyük bir mage kaçışı oldu. Ya burası pathoswar ya. Akşam sadece 3 pt mage pk atıyor. saçmalanmış düzeltilmesi gerek.
   
 2. speed0000

  speed0000 New Member Oyuncu

  Cok güzel özetlemişssin kardeşim tebrik ederim
   
 3. ChurchiLL16

  ChurchiLL16 New Member Oyuncu

  al kardeş şimdi doya doya sabaha kadar karşılıklı novalaşırsınız :D
   
 4. crosfire

  crosfire New Member Oyuncu

  Torsuz 1.2k vurup kolsuz birinin bile kolayca vurabilecegi yani usko stili alan açıp vurmalı değil Z ile vurulabilen ve range acaip fazla olan yere vurmayı hala az bukuyor tor açıp des olup Z yere vur yapamiyorsan at kendini oynama aç makro zden vur yazık hala isyan ediyorsun @ChurchiLL16
   
 5. zafer7788

  zafer7788 New Member Oyuncu

  herkez onun farkında ama adminler farkında deyil.biraz da mele ağırlık olsun diyorlar hep mage hep mage diyorlar al sana sw üser azalması serverin üserini mage dengeler bunu böyle bilesin.
   

Bu Sayfayı Paylaş